0 (312) 503 87 27

info@marsinsaat.com.tr

Sinpaş Altınoran-ANKARA

İç Mimari Çözümleri
PLAN VE TASARIM

Mars İnşaat ve Mimarlık, sektördeki etkin firmalardan biri olarak, inovasyon ve yaratıcılıkla dolu planlama, proje ve tasarım hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimize benzersiz ve işlevsel çözümler sağlayarak, hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.

ZEMİN ÇÖZÜMLERİ

Zemin kaplamalarında kullanım yoğunluğu ve çevresel faktörler her uygulama alanının ihtiyaçlarını farklı kılar. Uygulama alanında hangi ürünlerin tercih edileceği ısı, ışık, sıvı, yoğunluk ve darbe seviyeleri başta olmak üzere birçok başlıkta değerlendirilerek belirlenir.

DUVAR ÇÖZÜMLERİ

Binaların yasam sürelerine ve estetik çizgilerine dogrudan etki eden duvar kaplamalarını; iç cephe duvar kaplamaları ve dış cephe duvar kaplamaları olarak iki ana kategoride degerlendirebiliriz.

TAVAN ÇÖZÜMLERİ

Dekoratif ya da fonksiyonel asma tavan uygulamaları en sık dekorasyon detaylarından biri olarak kullanılıyor. MARS, ahsap, akustik, alçıpan, baffle, gergi, mesh, metal, petek ve taşyünü gibi asma tavan seçeneklerini, aydınlatma çözümleri ve eşsiz tasarımlarla birleştirerek beklentlerin ötesinde bir hava yaratıyor.

BANYO ÇÖZÜMLERİ

Mars İnşaat ve Mimarlık olarak, banyolarınızı işlevsel, konforlu ve görsel açıdan etkileyici alanlara dönüştürmek için çözümler sunuyoruz.

MUTFAK ÇÖZÜMLERİ

Gerek insaat halinde gerekse tadilat döneminde bir mekanın ihtiyacı olabilecek tüm altyapı çözümlerini projelendirerek uygulamalarını gerçeklestiriyoruz.