0 (312) 503 87 27

info@marsinsaat.com.tr

Sinpaş Altınoran-ANKARA

Kapı – Pencere

Profesyonel içmimarlar ve tasarımcılarımız, mekanlarınızın özelliklerini dikkate alarak size özel ahşap kapı ve pencere tasarımları sunmak için çalışmaktadır. Mekanınızın mimari tarzına, dekorasyonunuzun ruhuna ve kişisel tercihlerinize uygun tasarımlarla, estetik bir bütünlük sağlıyoruz. Ahşabın sıcaklığını ve doğallığını ön plana çıkaran detaylarla, mekanlarınızı benzersiz bir atmosfere kavuşturuyoruz.

Ahşap Kapılar: Ahşap kapılar, yaşam alanlarınızda doğal bir sıcaklık ve estetik katmanın yanı sıra güvenlik ve işlevsellik sağlar. Mars Grup olarak size benzersiz ve özelleştirilebilir ahşap kapılar sunuyoruz. Ahşap türleri, uygulama teknikleri, renk seçenekleri ve formlarıyla, evinize karakter ve zarafet katan özel üretim kapılarımız mekanda doğal tonlarıyla, rustik ve doğal bir atmosfer yaratır. İsteğe bağlı olarak lake, cilalı veya özel boyaların kullanılabileceği seçeneklerle alternatiflerinizi çoğaltıyoruz. Dayanıklılığı ve estetiğiyle öne çıkan meşe ahşap kapılardan, Zengin renkleri ve desenleriyle ceviz ahşap kapılara veya parlak ve pürüzsüz yüzeyiyle öne çıkan akçaağaç ahşap kapılara bir çok ağaç türünde alternatif bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. İster minimalist ve modern ister avangard ve klasik tarzlar için etkili tasarımları ve iyi işçiliği bir arada bulabileceğiniz üretim olanaklarına sahibiz.

Ahşap Pencereler: Ahşabın doğallığı ve estetiğiyle mekanlarınızı mükemmelleştiren özgün tasarımlarımız ve kaliteli üretimimizle, evlerinize veya işyerlerinize benzersiz bir atmosfer katıyoruz.

Üretim Süreci ve Kalite: Kaliteli malzemeler ve modern üretim teknikleri kullanarak size en üst düzeyde ürünler sunmaktayız. Her adımda kalite kontrolü yaparak, sağlam ve dayanıklı ahşap kapı ve pencereler üretiyoruz. Ahşap seçiminden, kesim ve şekillendirmeye, montaj ve son dokunuşlara kadar titizlikle çalışarak, size uzun ömürlü ve estetik açıdan mükemmel sonuçlar sunuyoruz.

Çevreye Duyarlılık: Ahşap pencere üretiminde çevreye duyarlılık da önemli bir unsur olarak değerlendirilmektedir. Firmamız, sürdürülebilir orman yönetimi prensiplerine uygun olarak elde edilen ahşapları tercih ederken, atık yönetimi ve geri dönüşüm konularında da özen göstermektedir. Çevre dostu üretim süreciyle, doğal kaynakları koruma ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma amacını taşıyoruz.

Yapı Mobilyası Hizmetlerimiz
• Özelleştirilmiş ahşap pencere tasarımları ve üretimi
• Mekanlarınıza uygun ölçü ve özelliklerde pencere seçenekleri • Montaj ve kurulum hizmetleri
• Bakım ve onarım desteği

ÜCRETSIZ KESIF

Projenin gerçekleştirileceği mekanın fiziksel koşullarını değerlendirerek ihtiyaçlarını belirliyor, sizi dinliyoruz.

GÖRSELLESTIRME

Projeyi 2 ve 3 boyutlu olarak görselleştiriyoruz.

IMALAT

Yapı faaliyetleri ile eş zamanlı olarak mekanın ihtiyacı olan unsurları üretiyoruz.

PLAN - PROJE

Keşif neticesinde belirlenen ihtiyaçları ve taleplerinizi en verimli şekilde projelendiriyoruz.

YAPISAL FAALIYETLER

Proje uygulama takvimi oluşturarak yapı işlerini gerçekleştiriyoruz.

MONTAJ / KURULUM

Tamamlanan yapı ile üretimi tamamlanan öğeleri buluşturuyoruz.

0 (312) 503 87 27 Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

İletişime Geç