0 (312) 503 87 27

info@marsinsaat.com.tr

Sinpaş Altınoran-ANKARA

Konut Mobilyaları

Eviniz, kişisel tarzınızı yansıtan ve konforlu bir yaşam alanı oluşturmanızı sağlayan mobilyalarla tamamlanır. ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun mobilyalar sunuyoruz. Estetik tasarımlar, yüksek kalite malzemeler ve işlevsellik ile evinizi dönüştürüyoruz. Özgün, özgür, özel tasarımlarla konutların ihtiyacı olan tüm mobilyaları kendi bünyemizdeki üretim tesisimizden sunuyoruz. böylelikle iç mimari uyumunu daha yüksek oranlarda sağlıyoruz.

Salon Mobilyaları

Oturma Grupları: Konforlu ve şık oturma grupları, misafirlerinizi ağırlarken aynı zamanda rahat bir dinlenme alanı sunar. Modüler koltuk takımları, köşe koltuklar, berjerler ve sehpalardan oluşan seçeneklerle, salonunuzun tarzını tamamlayan bir oturma alanı oluşturabilirsiniz.

TV Üniteleri ve Sehpalalar: Televizyon üniteleri, TV’nizi düzenli bir şekilde yerleştirmenizi sağlar ve aynı zamanda dekoratif bir unsur olarak da kullanılabilir. Şık ve işlevsel sehpalalar ise evinize ek bir depolama alanı sağlar.

Yatak Odası Mobilyaları

Yatak Odası Takımları: Rahat bir uyku deneyimi için özel olarak tasarlanmış yatak odası takımları sunuyoruz. Yatak, şifonyer, komodin ve gardıroplardan oluşan takımlarla, yatak odanızı düzenli ve estetik bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Gardıroplar ve Dolaplar: Kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde saklamak için işlevsel ve şık gardıroplar ve dolaplar sunuyoruz. Farklı boyutlarda ve tasarımlarda gardıroplarla, kıyafetlerinizi kolayca erişilebilir şekilde saklayabilirsiniz.

Çocuk Odası Mobilyaları

Çocuk Yatak Odası Takımları: Çocuklarınızın rahat ve güvenli bir uyku alanına sahip olması için özel olarak tasarlanmış yatak odası takımları sunuyoruz. Renkli ve eğlenceli tasarımlarla çocuk odalarınıza canlılık katıyoruz.

Oyuncak Dolapları ve Çalışma Masaları: Oyuncakların düzenli bir şekilde saklanmasını sağlayan oyuncak dolapları ve öğrenme alanı için çalışma masaları sunuyoruz. Çocuklarınızın eğlenceli ve öğretici bir ortamda vakit geçirmesini destekliyoruz.

Antre, Hol, Koridor Mobilyaları: Evinizine dair ilk izlenimlerin edinildiği, şıklık kadar fonksiyonelliğinde öenmli olduğu bu alanlarda portmanto, vestiyer ve ekstra saklama alanlarına duyacağınız ihtiyaçları özel üretimlerle, isteklerinize katkı sağlayarak sunuyoruz.

ÜCRETSIZ KESIF

Projenin gerçekleştirileceği mekanın fiziksel koşullarını değerlendirerek ihtiyaçlarını belirliyor, sizi dinliyoruz.

GÖRSELLESTIRME

Projeyi 2 ve 3 boyutlu olarak görselleştiriyoruz.

IMALAT

Yapı faaliyetleri ile eş zamanlı olarak mekanın ihtiyacı olan unsurları üretiyoruz.

PLAN - PROJE

Keşif neticesinde belirlenen ihtiyaçları ve taleplerinizi en verimli şekilde projelendiriyoruz.

YAPISAL FAALIYETLER

Proje uygulama takvimi oluşturarak yapı işlerini gerçekleştiriyoruz.

MONTAJ / KURULUM

Tamamlanan yapı ile üretimi tamamlanan öğeleri buluşturuyoruz.

0 (312) 503 87 27 Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

İletişime Geç