0 (312) 503 87 27

info@marsinsaat.com.tr

Sinpaş Altınoran-ANKARA

Aydınlatma

Doğru ve etkili planlanan bir aydınlatma modeli çalışanların performansını etkiler ve iç mekanın özenle tasarlanan tüm ayrıntılarını vurgular. Mekanın hacmine, tasarımına ve kullanım amacına göre doğru aydınlatma çözümlerinin tercih edilmesi gereklidir. Yanlış uygulamalar, sağlık, personel , ziyaretçi ve bakım-onarım gibi başlıklarda ek maliyetlere neden olabilmektedir. İyi aydınlatma, çalışanların verimliliğini artıracak, ziyaretçilerin tercihinde doğrudan işletmenin tercih edilmesine katkı sağlayacaktır.

KESİNTİSİZ GÜÇ SİSTEMLERİ

Bazı alanlar için elektrik kesintileri kritik role sahiptir. Olası kesinti durumlarında sistemlerin kesintiye uğramaması ve işleyişin devam etmesi UPS ve Jeneratör sistemleri ile mümkündür. Bu gibi durumlara karşın ihtiyaç duyulabilecek enerji miktarını uzman ekibimizle hesaplayarak en uygun kayağı sunuyoruz

DIŞ CEPHE AYDINLATMA

Son zamanlarda binaların görünümlerine artı bir değer katan dış cephe aydınlatmaları insanların tercihlerine etki edebilmektedir.

VİTRİN AYDINLATMA

Müşteriye takdiminde büyük bir rol oynayan vitrinlerin aydınlatması büyük bir öneme sahiptir.

SPOT AYDINLATMA

Kapladığı yer açısından da oldukça pratik çözümler sunan spot aydınlatma mekanın ruhuna doğrudan etki eden ambianslar yaratır.

TAVAN AYDINLATMA

Yapılan ışıklandırma görsel algımızın daha net olmasını ve nesneleri daha kolay fark etmemizi sağlayacaktır. En yaygın kullanılan uygulamadır

DIŞ MEKAN AYDINLATMA

Konut ve ticari alanlar için hem fonksiyon hem de estetik açıdan tercih edilen dış mekan aydınlatmalarının fiziksel dayanımları bakımından iyi değerlendirilmelidir.

ÜRÜN TEŞHİR AYDINLATMA

Her sektörün iç mekanda ürün teşhirinde ihtiyacı olan ve kullanılması gereken ürün teşhir aydınlatmalarını sektörlere göre planlıyoruz.

HAREKETLİ AYDINLATMA

Özellikle eğlence mekanlarında aktif olarak kullanılan aydınlatma türleri, özel açılış, davet ve etkinliklerde de aktif kullanılmaktadır.

ÜCRETSIZ KESIF

Projenin gerçekleştirileceği mekanın fiziksel koşullarını değerlendirerek ihtiyaçlarını belirliyor, sizi dinliyoruz.

GÖRSELLESTIRME

Projeyi 2 ve 3 boyutlu olarak görselleştiriyoruz.

IMALAT

Yapı faaliyetleri ile eş zamanlı olarak mekanın ihtiyacı olan unsurları üretiyoruz.

PLAN - PROJE

Keşif neticesinde belirlenen ihtiyaçları ve taleplerinizi en verimli şekilde projelendiriyoruz.

YAPISAL FAALIYETLER

Proje uygulama takvimi oluşturarak yapı işlerini gerçekleştiriyoruz.

MONTAJ / KURULUM

Tamamlanan yapı ile üretimi tamamlanan öğeleri buluşturuyoruz.

0 (312) 503 87 27 Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

İletişime Geç